Ogłoszenie

Contact Information
Contact Robert
: 696 444 343
: Radzymin, mazowieckie, Polska
Visit Website
: 0,00
More Information
STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp.J. jest wiarygodną firmą transportową. Zajmujemy się m.in. przewozami pasażerskimi – posiadamy własne regularne linie oraz świadczymy usługi jako operator ZTM w Warszawie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWCA Kat. D – Radzymin

Zadania:
Kierowanie autobusem kursującym na stałej linii Radzymin- Warszawa
Wymagania:
Prawo jazdy kat. D
Doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. D
Dyspozycyjność
Ważne zaświadczenie o niekaralności
Aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badanie psychologiczne

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Terminowe wypłaty w atrakcyjnym systemie wynagrodzeń
Zatrudnienie umowa o prace lub umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt
AdSense code

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.