ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

9 Comments

 1. gość

  Zastanawiałem się, co robi sekretarz. Chyba mamy odpowiedz.

  Odpowiedz
 2. ...

  A może coś mają na sumieniu i stąd ta ostrożność.

  Odpowiedz
 3. mieszkaniec

  Kiedyś była akcja Krzysztof startuj. Mam nadzieję, że niedługo będzie akcja zrezygnuj 🙂

  Odpowiedz
 4. a

  i znów strzał z kapiszonowca…

  Odpowiedz
 5. Do a

  Jeżeli dla Ciebie potencjalne fałszowanie umów jest to strzał z kapiszonowca to gratuluje dla poszanowania prawa. Takie słowa, przyzwolenie prowadzą tylko i wyłącznie do przeświadczenia że wszystko mi wolno i jeszcze gorszych zachowań. Mieszkam tu od urodzenia, przeżyłem komunę, jej upadek w Radzyminie kilku naczelników i burmistrzów. Nigdy po młodym człowieku jakim jest Pan burmistrz nie spodziewałem się że takiego zachowania. Mam nadzieję że organy ścigania zajmą się sprawą z urzędu. Wstyd. Jeżeli to prawda to takie zachowanie zasługuje tylko na surową karę. Prawo jest równe dla wszystkich. I jeszcze Sekretarz zachowuje ostrożność. Skąd on jest z cosa nostry. Skąd w ogóle się wziął ten człowiek. Zarówno jeden jak i drugi pracuje z naszych podatków, uczciwych ludzi. Reprezentuje mieszkańców Radzymina nie jakąś mafię.

  Odpowiedz
  1. Radzyminiak

   Dla mnie to co dzieje się w tej gminie to jedna wielka porażka. Na początku kadencji burmistrz zachęcał do głosowania na plac zabaw. Głosowałem mimo, że moje dzieci już z tego wyrosły dla dobra innych mieszkańców. Teraz widzą jak firma budująca ścieżkę rowerową przy SP 2 niszczy chodnik i całą drogę zastanawiam się po co to było. Mieszkańcy działali dla dobra Gminy a urząd ma wszystko w nosie. Gdzie jest nadzór nad inwestycjami. Wykonawca stawia palety na chodniku załamuje płytki i nikt tego nie widzi z UMIG-u? Na Weteranów przed wyścigiem posadzono krzewy ile ich zostało pytam? Na ulicy Rzecznej nowy chodnik już się rozpada.

   Odpowiedz
  2. a

   już jakiś czas temu zapowiadano zgłoszenie sprawy odpowiednim organom – zgłoszono?

   Odpowiedz
 6. Do Radzyminiak

  Ciekawe czy ktoś ma kontrole nad tym co się tutaj dzieje. U nas na Władysława IV po budowie kanalizacji została utwardzona droga. Droga była chyba za dobra to zamówiono równiarkę nie wiadomo po co.

  Odpowiedz
  1. Do Radzyminiak

   Gmina cudów. W 2014 pewne stowarzyszenie organizowało akcję kino pod chmurką. Potem 3 lata spokoju i teraz znów będzie. To jawna kampania

   Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.