ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

6 Comments

 1. RealWorld

  Przypadkowo znalezione: wygląda na Burmisia w czerwonym krawacie na pochodzie 1 maja 2018 za działaczami SLD, czas 18:37, a za nimi (żeby nie było wątpliwości) radzymińska orkiestra dęta, czas 18:46. Jak taki człowiek może szczerze chcieć jakiś muzeów bitwy warszawskiej w Radzyminie? Zmyka przed kamerą jak widać. Film: https://www.youtube.com/watch?v=oU-0Ec8cuKs
  Ma prawo demonstrować swoje poglądy, ale czemu w to pakować młodych ludzi z naszego miasta ?

  Odpowiedz
 2. RealWorld

  Podobny, ale to nie ten: 24:59. Radzymińska orkiestra dęta jednak bezsprzecznie gra i kroczy w tym pochodzie.

  Odpowiedz
 3. d

  Widzę, że nie tylko ja oglądam pytę. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Ch. towarzyszył radzymińskiej orkiestrze, jako że jego osiągnięcia są rodem wzięte ze światu socjald, ale ten wyszczególniony obywatel to jakiś młokos. Ciekawe kto zainstalował tam radzymińską orkiestrę ? Pyta wie.

  Odpowiedz
 4. Radzyminiak

  Co sądzicie o zatrudnieniu jeszcze jednego pracownika przez Gminę? Proponuję stworzyć etat ds. koordynowania propagandy.
  Na stronie PWIK można zobaczyć ciekawe rzeczy:

  http://www.budowa.pwikradzymin.pl/
  W obrębie powyższej strony jest informacja o zupełnie innych ulicach niż Konopnicka przedstawiona na zdjęciach. Na samej ul. Konopnickiej jest robiona kanalizacja deszczowa a nie sanitarna. Swoją drogą proponuję zrobić więcej zdjęć obrazujących dewastację tej ulicy

  etapii.pwikradzymin.pl/index.php/2018/04/27/prace-budowlane-na-ulicy-polnej/

  Powyżej informacja na temat prac na ulicy Polnej w Cegielni. Myślę, każdy rodowity mieszkaniec nie uwierzy, że to ulica Polna.
  Jaki jest cel wstawiać zdjęcia z ulicy Maczka gdzie jest realizowana zupełnie inna inwestycja?

  Odpowiedz
  1. mieszkaniec

   Czy na Konopnickiej istnieje jakikolwiek nadzór?

   Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.