ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

9 Comments

 1. Mirek

  To chyba nie można podpisać bez daty?
  Czemu tak. ?? To legalne e urzędzie?

  Odpowiedz
 2. Anonim

  W tym urzędzie zapewne tak. Wszak burmistrz ma wykształcenie prawnicze i wszystko wie “najlepiej”.

  Odpowiedz
 3. Własne

  Redaktor to tępak. Aż się doczekać nie mogę jak Sąd powie, że burak z Pana

  Odpowiedz
 4. Karolina

  Tak się robi przy obecnej władzy w Radzyminie, wszystko dla PR a reszta jakoś będzie . Dzięki Redaktorze za te informacje, wiadomo na kogo nie głosować w przyszłych wyborach.

  Odpowiedz
 5. Marek

  To straszne oszukaństwo……jestem zdruzgotany…. jak tak mozna…. szok i niedowierzanie

  Odpowiedz
 6. Sławek

  wizyta Ojca Świętego w naszym mieście to powód do dumy i nobilitacja , wydarzenie godne upamiętnienia ale budowa pomnika na cmentarzu lub nawet obok gdy istnieje pamiątkowa tablica z popiersiem Jana Pawła II wmurowana na ścianie cmentarnej kaplicy to moim zdaniem pomysł trochę dziwny, a tak prawdę mówiąc to może Gmina zadbała by o porządek wokół cmentarza

  Odpowiedz
 7. Miejscowy

  No to ładnie. Jeżeli okaże się prawdą. Redaktorze dobra robota. Jak wejdzie prokurator to będzie pierwszy raz chyba w historii Radzymina. Ale jaja.

  Odpowiedz
 8. Marek

  Komu potrzebny ten pomnik? Chodniki dziurawe, wszedzie pełno śmieci, generalnie miasto zapuszczone. Może tym w pierwszej kolejności zajałby się burmistrz. Swoja droga ta umowa to jedna wielka ściema, a tak nasluchaluśmy się przed wyborami, że miało być lepiej 🙂

  Odpowiedz
  1. Radzyminiak

   Ja osobiście wole aby Gmina budowała pomnik. Na ulicy Konopnickiej buduje ścieżkę rowerową. Efekt tych prac to kompletnie zniszczony chodnik po drugiej stronie jak i cała jezdnia. Czy redakcja może poruszyć temat nadzoru nad inwestycją?

   Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.