ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

8 Comments

 1. Radzyminak

  Ul. Maczka po przebudowie to porażka. Dobrze, ze inni mieszkańcy podzielają ta opinię.
  Wg zapowiedzi Gminy, ul. maczka ma stanowić główny objazd na czas planowanej bydowy ronda u zbiegu ulic Jana Pawła i Strzelców G. Ciekawe jak wtedy będzie przebiegał ruch ta ulicą.
  Co do zwężenia ulicy w celu ograniczenia prędkość pojazdów proponuję ten cudowny pomysł przenieść na ulice Weteranów. Znaków ograniczających nie można postawić, ale może uda się zwęzić ulicę 🙂
  Parodia.

  Odpowiedz
 2. mieszkaniec ul Szkolnej

  Po jednej stronie ulicy Maczka jest dość szeroki pas zieleni, więc nie wydaje mi się że trzeba byłoby na poszerzenie jezdni wykupić grunty. Ciekawe z jakiego źródła finansowego i w jakiej wysokości Gmina pozyskała środki zewnętrzne na modernizację ulicy Szkolnej. Jeśli dobrze rozumiem Gmina pozyskała pieniądze na ścieżkę a po rozpoczęciu inwestycji otrzymała jeszcze dofinansowanie na kanalizację deszczową oraz nową nawierzchnię?
  Nie wydaje mi się, że kanalizacja deszczowa jest tańsza w utrzymaniu. Jeśli wybudujemy rów zabezpieczając go biowłókniną oraz geokratką z zastosowaniem odpowiedniej mieszanki nasion traw ograniczamy intensywność koszenia. Biorąc pod uwagę ilość piachu na naszych drogach trzeba będzie często wykonywać czyszczenie takiej kanalizacji deszczowej. Sam rów ma duży plus ponieważ część wody odparuje a część można grawitacyjnie zrzucić do innego odbiornika. W przypadku kanalizacji deszczowej praktycznie całą wodę trzeba dalej odprowadzić.

  Odpowiedz
  1. Radzyminiak

   Dzisiaj trochę deszcz popadał i widać jak drenaż na Maczka „zdaje egzamin”.
   „Brawo Gmina!”

   Odpowiedz
 3. Marek

  Ta władza nie komunikuje się z mieszkańcami przed budową. Sprawia wrażenie jakby się bała ludzi w realu, ograniczając komunikację do świata facebooka, gdzie odpowiada tylko w zależności, czy to jest dla niej korzystne czy nie. Dlatego tyle tych sp…lin jest w tym mieście. Później nie ma odwagi cywilnej żeby to ponaprawić. Jedyne co można poradzić: być wobec nie niej asertywnym, bo zaprawdę powiadam wam: oni nie widzą, co czynią. „Władysław Frasyniuk w programie „Fakty po Faktach” w TVN24 stwierdził, iż Jarosław Kaczyński zawsze był taki sam. Były opozycjonista dodał, iż takich ludzi jak prezes PiS, w stanie wojennym, nazywało się „wielep”, od słów „wie lepiej”. Pewien młokos pasuje właśnie do tego określenia. Tylko wyniki jego pracy nie potwierdzają samoprzekonania, co do słuszności absurdów budowlanych, których jest autorem.

  Odpowiedz
 4. Radzyminiak

  Ciekawe, czy Gmina nalicza wykonawcy Maczka karę za opóźnienia.

  Odpowiedz
 5. Leon

  Nie naliczy, bo gmina przesunęła firmie termin odbioru o 7 miesięcy. Firma zaczynając pracę nie wiedziała, że w Radzyminie jest mokro…

  Odpowiedz
 6. Mieszkaniec

  Rzeczywiści ta władza ma Nas za idiotów.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.