ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

6 Comments

 1. mieszkaniec

  Przecież Burmistrz nie jest adresatem tych petycji, chyba ze miałby być tylko przekaźnikiem. Pytanie także czy burmistrz o tym wiedział że zostało to zmienione. Jeżeli tak i nie interweniował…
  Burmistrzu czekamy na odpowiedź

  Odpowiedz
 2. Andrzej

  co za tłumok pisze te artykuły. Skąd Burmistrz ma wszystko wiedzieć? Pewne rzeczy załatwiane są po cichu – uważam, że pretensje powinniście mieć do tych co wydali te decyzje, że przed ich wydaniem nie poinformowali gminy i mieszkańców o niej.

  Odpowiedz
 3. Oliwia

  Andrzej chyba sam jesteś tłumokiem że piszesz takie rzeczy. Po cichu się coś załatwia… Żarty sobie robisz. To nie cosa nostra. Mam nadzieję że własnie rzeczy takie są procedowane nie załatwiane transparentnie,. Po za tym nie chce mi się wierzyć że burmistrz na swoim podwórku, książe Radzymina, baron Słupna, namiestnik Łąk etc. etc. nie wiedział o tym?

  Odpowiedz
 4. Anonim

  Nie wierzę, że burmistrz nie wiedział o akcji z ekranami. Powyższe potwierdza fakt, że ma w wielkim poważaniu mieszkańców Nadmy, ponieważ nawet nie kiwnął palcem, żeby im pomóc. A zebrane przez bezradną z Nadmy podpisy miały zamydlić zdesperowanym ludziom oczy, że niby samorząd działa i chce im pomóc a w rzeczywistości ma ich w wielkim poważaniu. KPINA Panie BKCh!!!

  Odpowiedz
 5. Anonim

  W wielkim poważaniu to on ma nie tylko mieszkańców Nadmy. On dba tylko o „słoiki”.

  Odpowiedz
 6. kama

  Anonim – to są święte słowa – bo tym „słoikom” zawdzięcza stanowisko.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.