ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

7 Comments

 1. Anonim

  No właśnie, ulica Korczaka.To najlepszy przykład “współpracy gminy z powiatem”. Mam na myśli niedokończony chodnik.Ot taka nieudolność Chacińskiego.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  o ile dobrze liczę to 3 listopada dawno minął a bajzel jest dalej? czy ktoś z gminy skomentuje to jakoś?

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Już kiedyś był ten temat poruszony i odpowiedź była nie na temat. Teraz sytuacja się powtarza. Mieszkańców interesuje głównie fragment Weteranów od Konopnickiej do ronda.
  Czy redakcja może dopytać o ten fragment weteranów?

  Odpowiedz
 4. mieszkaniec

  Wiadomo kiedy zostanie wybudowana siłownia w barku w ramach budżetu obywatelskiego?

  Odpowiedz
 5. Starostwo Powiatowe w Wołominie

  Dzień dobry!

  W powyższej wiadomości została zacytowana odpowiedź jaką udzieliło Starostwo Powiatowe w Wołominie:

  “Jeszcze w tym miesiącu w ramach inwestycji gminnej (budowa ścieżki rowerowej) zapewnione zostanie odwodnienie w ulicy Weteranów w Radzyminie na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Nowej. Ponadto droga będzie przechodziła bieżące naprawy i konserwacje. Przeanalizujemy również możliwość i zasadność montażu barierek oraz korekty w oznakowaniu drogi.

  Corocznie inwestujemy duże środki w budowę i modernizację ulic. W ostatnich latach wyremontowaliśmy kilkadziesiąt kilometrów dróg, w tym wielu w Radzyminie: ulice Wróblewskiego i Korczaka czy droga 4306W (Radzymin-Zawady).

  Zapewniamy Pana, że wszystkie zgłoszenia od mieszkańców w sprawie poprawy bezpieczeństwa i komfortu na drogach są analizowane i te które uznamy za zasadne, w miarę możliwości budżetowych wprowadzamy w życie. Niestety mieszkańcy nie zawsze są w stanie prawidłowo ocenić skutki realizacji swoich propozycji. Po analizie wniosków przez specjalistów część wniosków zostaje odrzucona jako niekorzystne dla ruchu.”

  Z uwagi, na to, że nie zostało to zaznaczone w treści post wprowadza mieszkańców w błąd sugerując, że to gmina wykonała remonty wymienionych dróg. Prosimy o wprowadzenie stosownych zmian.

  Odpowiedz
  1. Anonim

   To co pasuje chacińskiemu to chętnie sobie przypisuje jako swoje zasługi. To jego taktyka, a ci co nie wiedzą to przyklaskują jemu.

   Odpowiedz
  2. Anonim

   Jeśli już starostwo zabrało głos to prosimy o informację kiedy planowane są remonty na weteranów od ul. Konopnickiej do ul. Jana Pawła? Zazdrościmy tym co mieszkają w przeciwnym kierunku, ulica zmienia się nie dopoznania.

   Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.