ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

8 Comments

 1. mieszkaniec

  Nie zależnie od poziomu długu proszę o budowę chodnika na ulicy Konopnickiej aby nasze dzieci mogły chodzić do szkoły. Tyle lat był dobry chodnik i nawierzchnia a teraz wszystko się niszczy budując ścieżkę rowerową.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Mam nadzieję, że ktoś mądrzejszy będzie zarządzał nasza gminą. Niech ten człowiek wraca tam skąd przyszedł.

  Odpowiedz
 3. weteran

  Burmistrz się chwali, że deweloper daje 200 tys. zł na przebudowę placu przy przystanku. Ciekawe co otrzyma a może już otrzymał w zamian? Nie czarujmy się deweloper to nie filantrop w biznesie nie ma sentymentów. Wygląda na to, że mój sąsiad miał rację jak żartował, że w naszym mieście każdy burmistrz ma swojego dewelopera lub odwrotnie. Stare wróciło szybciej niż się spodziewałem.

  Odpowiedz
 4. R+

  Willa Deweloper ma zgodę na zbudowanie wieżowca (6 pięter)obok hali sportowej. Kiedy zmieniono Plan Zagospodarowania Przestrzennego? Czyli w centrum Radzymina powstanie taki Pałac Kultury?

  Odpowiedz
 5. Anonim

  Czyżby opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń nauczycielom za listopad/zamiast 2 dostali 6 listopada/ wiązało się z trudną sytuacją finansową gminy?

  Odpowiedz
  1. mieszkaniec

   Czyli to prawda o tych wynagrodzeniach.

   Odpowiedz
 6. Stabilnie

  Podwyżka opłat za śmieci jest już faktem. Burmistrz informował na przedostatniej sesji o rozpisaniu przetargu na nowo z powodu zbyt drogich ofert. Teraz firmy wiedzą na ile mogą sobie pozwolić więc będą one jeszcze droższe.
  Podwyżki cen wody są formalnością z powodu nowelizacji prawa wodnego i koniecznością oddania haraczu na kolesiów z PiS którzy dostali posadki w Państwowym Gospodarstwie Wodnym „Wody Polskie”.
  Nic nie jest za darmo, z czegoś trzeba utrzymać Bon Malucha i ZTM do Załubic.

  Odpowiedz
 7. mieszkaniec

  Radzymin nie traci płynności. Radzymin pływa. Niestety przykrywanie rowów to jednak zły pomysł.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.