ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

26 Comments

 1. RdZenny

  Nie dowierzam (!) Co to za “Konkurs Otwarty” skoro z góry wiadomo kto wygra, trąbią o tym media a jedyny słuszny Kandydat jeszcze przed rozstrzygnięciem czuje, że wygra??? Toż, to farsa!
  Wstyd, Panie Burmistrzu. Miało nie być rodziny na swoim – a co jest? Jak widać stare wróciło szybciej niż myślałem. Przepraszam redakcję za swój poprzedni wpis. Jak widać myliłem się a wy mieliście rację.

  Odpowiedz
  1. Radz

   to po co był ten konkurs , jak od samego początku było wiadomo kto wygra

   Odpowiedz
 2. M.B.

  Rodzina i przyjaciele na swoim. “Społecznicy” i “Fachowcy”. Na fejsbuku.

  Odpowiedz
 3. Ewa X

  Nie rozumiem, czyli nie powinno się wybierać najlepszego (co stwierdziła chyba cała komisja) kandydata, tylko z tego powodu, że waszym zdaniem ma największe szanse na to stanowisko? To dopiero byłaby farsa!

  Odpowiedz
 4. do Ewa X

  To czy stwierdziła to cała komisja i kto najlepiej wypadł tego nie wiem. Może redakcja ma jakieś przecieki. Był tam jeszcze jeden dobry kandydat – Małolepszy. Czy był tak dobry jak o nim mówią tego nie wiem. Jedno wiem. Facet zna się na edukacji nie gorzej a może nawet lepiej od Czuby – faworyta jak się okazuje Chacińskiego.
  Jak się jeszcze okaże że faktycznie będzie startował w wyborach to ten portal będzie najbardziej prawdziwym pod względem informacji i opiniotwórczym medium w Radzku.

  Odpowiedz
  1. manamanaa-ti-ti-tiriri

   Do bycia opiniotwórczym potrzebna jest przynajmniej czterocyfrowa liczba stałych czytelników, a nie dwucyfrowa :)))

   Odpowiedz
   1. Anonim

    I co ci z tych cyfr, jak na takim FB cenzura i nikt rozsądny temu nie wierzy. Ten portal to jeszcze ostoja wolnego słowa.

    Odpowiedz
  2. hrabia

   Małolepszy to katastrofa dla każdej oświaty, gdzie się pokaże.

   Odpowiedz
 5. Oliwia

  A kto jest autorem tekstu? Jeśli cos nie jest po myśli Pana Przemysława, to znaczy ze jest sfałszowane lub oszukane? Nie rozumiem tego toku myślenia. Ten portal sieje zamieszanie i dezinformację wśród mieszkańców Gminy. Takie Radzyminskie wydanie TVP Info…

  Odpowiedz
 6. Do Oliwia

  A co tu jest sfałszowane bądź oszukane. Redakcja zadała pytania, dostała informacje opisała i ma do tego prawo. Jeżeli już coś tutaj jest na rzeczy to sam konkurs a nie widzi mi się jakiegoś Przemysława. Moim zdaniem dobrze że są wyciągane takie rzeczy i ludzie mają świadomość. Nie wiem czy Burmistrz krytykował swojego poprzednika za wybór swoich. Jeszcze mnie tu nie było. Ale jeżeli tak było,a to co pisze radzymin24 jest choć po części prawdą to pachnie mi tu hipokryzją.

  Odpowiedz
 7. Radz

  Nic dziwnego bo na długo przed rozstrzygnięciem mówilo się kto zostanie Dyrektorem . Sama zastanawiam się czy nie aplikować , a mam wysokie kwalifikacje, jednak stwierdziłam ze bez sensu w takich sytuacjach, szkoda swojego nazwiska.

  Odpowiedz
  1. Anonim

   Ciekawe ile było takich konkursów, ze z miejsca były ustawione ?????

   Odpowiedz
 8. ewelina

  Pan Dyrektor Czuba narobił bałaganu w Sp. NADMA a teraz będzie rządził Gminą ….żenujące. Szkoła w Nadmie od kilku lat jest w zapaści…..likwidcja w ubiegłym roku świetlicy- dzieci świetlicowe miały do dyspozycji kilka krzeseł na korytarzu; brak stołówki; sala gimnastyczna nie spełnia żadnych norm bezpieczeństwa – wystające parapety i grzejniki; norm akustycznych – rozmowa kilkorga dzieci na sali gimnastycznej a huk niewyobrażalny. Generalną zasadą Pana Dyrektora – wszystko uknute z Panem Burmistrzem- naupychać dzieci do tej maleńkiej szkoły a Gmina kasę liczyła z kuratorium. Szczytem bezczelności jest wstawienie szatni dla 50 dzieci do sali edukacyjnej 5 latków…..bród, smród…..tylko kuratorium poinformować i sanepid. Dzieci w jednej sali bawią się, uczą, śpią i szatnię mają. To że w gminie jest kolesiowo i korupcja powinna być poinformowana CBA

  Odpowiedz
  1. Anna

   Jeśli narobił bałaganu to czemu takie huczne podziękowania otrzymał od DZIECI I RODZICÓW!!!!!! ludzie jacy wy jesteście zawistni i na wszystko narzekcie !

   Odpowiedz
 9. hrabia

  Panie Przemysławie, a może czepnie się Pan wreszcie Pana ulubienicy, pani Marzeny Małek, która aktywnie zaczyna już kampanie i szczerze mówiąc jest twarz na każdej uroczystości w Radzyminie robi się mocno irytująca. Gdzie była 4 lata temu w kampanii na Burmistrza?

  Odpowiedz
  1. ewuś

   Robiła swoją kampanię wyborczą bo też kandydowała na burmistrza, na szczęście nie weszła nawet do drugiej tury, bo gdyby wygrała, to rządziłby u nas pis, i to dopiero byłoby nieszczęście

   Odpowiedz
 10. radzyminiakodpokoleń

  Wolę Marzenę Małek z jej kompetencją i doświadczeniem niż obecnych pana Ch i pana D. Społecznicy… Ta przynajmniej piastowała różne stanowiska w Radzyminie, Wołominie i w Warszawie teraz i zawsze stawała na wysokości zadania. Już dawno zapracowała na swoje nazwisko. Po za tym ma jedno czego nie ma nasz włodarz i nigdy mieć nie będzie. Umie rozmawiać z ludźmi i nigdy nie odmawia pomocy. Mówię to jako stary radzyminiak. A PiS… i dobrze… Wcale mi nie przeszkadzają. Radzyminiakom chyba też nie. Polecam lekturę ostatnich wyników wyborów na prezydenta i do Parlamentu.

  Odpowiedz
  1. też Radzyminianka

   Marzena Małek? Kompetencje i doświadczenie??? Chyba w zajmowaniu ciepłych posadek wydreptanych przez tatusia-radnego Pawła Dąbrowskiego?
   W wyborach burmistrza była najbardziej sztucznym kandydatem jakiego można wyobrazić, jakby właśnie po raz pierwszy przyjechała do Radzymina i przeczytała o naszej gminie na wikipedii. Byłam na tym jej wiiecu i widziałam z bliska tę porażkę! 🙂
   A co do podejścia Małek do ludzi to jedyne prawdziwe uczucie na jej twarzy to nienawiść (to po tatusiu.)
   Gratuluję gustu !

   Odpowiedz
   1. Anonim

    Małkowa już dawno zapracowała na swoje nazwisko. Jako Dyrektor Kultury w Radzyminie, w Wołominie i jako radna sejmiku. Trzeba mieć naprawdę dużo złej woli aby za każdym razem wyciągać powiązania rodzinne. Powiem więcej jeżeli w tej kadencji wystartuje to uważam że będzie mocnym kandydatem.

    Odpowiedz
     1. Anonimka

      Małkowa rzeczywiście już dawno zapracowała na swoje nazwisko. Myślę, że faktycznie nie trzeba wyciągać powiązań rodzinnych, by wiedzieć z kim ma się doczynienia… Mam tylko nadzieję, że pani Małek jest osobą ambitną, uzna, że Radzymin to za mało i pójdzie w świat, zostawiając naszą małą ojczyznę w spokoju.

  2. Anna

   Nie ma jak jest tylko jeden punkt widzenia! A gdzie bezstronność i profesjonalizm?!!!

   Odpowiedz
 11. mieszkaniec

  Niech mi lepiej ktoś wytłumaczy czemu w deszczu kładziony jest asfalt?

  Odpowiedz
 12. Anna

  Gratulacje Panie Czuba!!
  Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  1. Anonimka

   Słyszałam wiele dobrych rzeczy o panu Czubie, ale nigdy nie słyszałam, żeby ktoś nazwał go osobą kompetentną… Czy nie powinno być tak, że człowiek, który jest odpowiedzialny za zarządzanie z ramienia burmistrza MILIONOWYM budżetem oświaty, był osobą, która wie, co robi? Czy rzeczywiście jest tak, że wszyscy ludzie Chacińskiego muszą być tacy fajni, tacy do pokazania się z nimi na Fejsie? Burmistrz mógłoby odpowiedzialniej dobierać sobie ludzi…

   Ach, zapomniałam, że to był konkurs, na którego wyniki Chaciński oczywiście nie miał wpływu!

   Odpowiedz
   1. Anonim

    Tak, absolutna transparentność…

    Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.