ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

7 Comments

 1. Mieszkaniec

  Kabaret na takie Święto to jakieś nie porozumienie.

  Odpowiedz
 2. r

  Czego chcesz ? Mariolka się przebierze za ksiedza Skorupkę. Później się Grzeszczak objawi i zaśpiewa o dziewczynach i będzie wesoło. Wołomin będzie miał muzeum Bitwy Warszawskiej, a Radzymin nie. Taki “sukces”. Trzeba jakoś to przykryć, a jak się nie da, to przynajmniej przypudrować.

  Odpowiedz
 3. Radzyminiak

  Największa atrakcja 15 sierpnia to możliwość wyrobienia karty mieszkańca 🙂 Pamiętam, Jak to poprzednio wszystko było krytykowane.Teraz moim zdaniem jest jeszcze gorzej. Jedyny pozytywny aspekt wprowadzony przez nowe pokolenie to pokaz sprzętu wojskowego. Szkoda tylko, że realizowany w parku przy jednoczesnej jego dewastacji. Moim zdaniem pokaz można było zrobić na placu za Kościołem. Kiedyś obecna ekipa krytykowała czyszczenie miasta na początku sierpnia a teraz sama tak robi. Ciekawe czy organizują imprezę VIP co kiedyś było krytykowane.

  Odpowiedz
 4. r24

  Według naszych informacji impreza dla VIP-ów jest w planie.

  Odpowiedz
 5. Mieszkaniec

  Ciekawe czy będą zdjęcia na FB. Też słyszałem, że w sali nowego gimnazjum jest spotkanie. Zastanawiam się po co było tak krytykować poprzednika jak samemu to samo się robi. Sprzątanie miasta w niedzielę wieczorem impreza dla VIP i tak naprawdę ten sam program.

  Odpowiedz
 6. Mieszkaniec

  Organizatorzy zdają się nie widzieć/nie rozumieć, co ma upamiętniać ta impreza. Po co w ogóle kabarety na uroczystości upamiętniającej wygraną bitwę ? Ten trend tylko umacnia mnie w przekonaniu, że lokalizacja muzeum w Ossowie jest słuszna. Radzymin nie prowadzi polityki historycznej,a tak naprawdę ogołowi tylko z tego jest znany. Mam wrażenie, że obecne władze widzą to miasto jako satelitę Warszawy, zatłoczoną mieszkalnię, co też wyszło przy okazji sprawy przyłączenia do Warszawy, nie zaś jako niezależne miasto z bogatą historią. Burmistrzu CH. i jego pomagierzy nie idźcie tą drogą.

  Odpowiedz
  1. Radzyminiak

   Obchody to jedna porażka. Za pomocą takich Świąt powinniśmy uczyć nowe pokolenie patriotyzmu. Niech nasz gospodarz powie mi jak mam przyciągnąć do małe dziecko do wartości patriotycznych, kiedy na Apel Poległych trzeba czekać 1,5 godz. od zakończenia Mszy. Burmistrz wyczytuje wszystkich gości rozdaje karty mieszkańca na Cmentarzu, każdy kto chce przemówić może przemawiać. Jeśli nie przyjedzie to ktoś z jego gabinetu czyta list. To jest chore!!! Ciekawe czy ktoś z włodarzy zauważył, że oprócz osób czekających na bankiet w gimnazjum wszyscy praktycznie nie zostają do końca uroczystości?
   Ceremoniał wojskowy jest piękny, ale słuchać ponad godzinę polityków, którzy jedno mówią a zupełnie inaczej robi jest bez sensu. Drodzy organizatorzy zróbmy uroczystość patriotyczno-religijną z godzinnym nabożeństwem i pół godziny Apel Poległych. Jest tyle zespołów patriotycznych dlaczego nie zorganizować ich koncertu. Koncert muzyki rozrywkowej można zorganizować w innym terminie.

   Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.