ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

7 Comments

 1. Magik

  ostatnie wybryki i niszczenie latarni, fontanny, wybijanie szyb, dowodzą, że problem jest duży, nie mówiąc już o parkowaniu itp.

  Odpowiedz
 2. Henryk

  policja w Radzyminie jest zupełnie niewidoczna i nieskuteczna, wątpię czy kilka etatów więcej coś zmieni

  Odpowiedz
 3. Radzyminiak

  Zamiast Straży miał być monitoring. Prace nad jego uruchomieniem trwają zdecydowanie za wolno. Podejrzewam, że niedługo nasz Pan uruchomi dwie może trzy kamery ogłaszając wielki sukces. A lud jak to lud będzie chwalił, że coś się dzieje.

  Odpowiedz
 4. N

  Eko patologia nie żaden ekopatrol. Straż miejska trzeba było zreformować a nie likwidować.

  Odpowiedz
 5. Mieszkaniec

  Szkoda pisać. Przy hali sportowej ułożono nowy parking. Miejsc nie dużo więcej. Ciekawe czy chociaż starą dobrą kostkę gdzieś indziej wykorzystają.

  Odpowiedz
 6. r

  Bitwa pod Wołominem: Trochę nie na temat, ale naszym regionie w kontekscie aktualnej rocznicy powstania. Kontrowersyjne. https://www.youtube.com/watch?v=ziyptBQJVO0

  Odpowiedz
 7. Radzyminiak

  Dobra kostka, do wykorzystania była także na Maczka, oraz przy blokach na Starym Rynku. Mam nadzieję, że zostanie z niej poprawiony chodnik na Komunalnej.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.