ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

17 Comments

 1. Radzyminiak

  Widzę że autor szuka byle pretekstu żeby się przyczepić. Post na FB nie jest niczym tak wielkim żeby odrazu negocjacje miały zejść na złe tory.

  Odpowiedz
 2. Magik

  To prawda, można zauważyć czepianie się, ale trzeba ostrożnie podchodzić do deklaracji burmistrza, miała być wielka inwestycja mercedesa i na razie zostało z tego “miała być”

  Odpowiedz
  1. Anonim

   Mercedes rozpoczął już swoją inwestycję w Emilianowie, więc nie rozumiem tego komentarza. Wystarczy się przejechać i zobaczyć.

   Odpowiedz
 3. Mieszkaniec

  A ja uważam że ma racje. Przez mniejsze pierdoły rozmowy kończyły się niczym.

  Odpowiedz
 4. Anonim

  A jaka w tym tajemnica ile inwestor płaci podatku? Wystarczy wykonać działanie (powierzchnia x stawka) Autor artykułu ma chyba jakieś kompleksy i w ten sposób leczy swoje frustracje 🙂

  Odpowiedz
 5. Prezes

  Nie no bez żartów. Czytam komentarze i nie wierze. Problemem w tym artykule jak czytam nie jest to czy pozyskamy inwestora tylko to jak się prowadzi rozmowy. Sam jestem przedsiębiorcą i powiem szczerze… nie tak się załatwia sprawy.

  Odpowiedz
 6. Czytelnik

  A może po prostu autor zna się na prowadzeniu biznesu i nie ujawnia rozliczeń finansowych swoich kontrahentow przed podpisaniem umów ?.. Warto w ten sposób na to spojrzeć. Ponadto selfie na tle biurowca ? burmistrz kilkutysiecznego miasteczka ? słabe

  Odpowiedz
 7. Wars

  Normalnie rekin świata finansjery ten nasz Pan Burmistrz. Biurowce, tajne negocjacje jakby co najmniej miała powstać fabryka volkswagena a nie zakład pokroju Provitusa co najwyżej. Pod warunkiem, że się inwestor nie speszy.

  Odpowiedz
 8. Ania

  Może ten inwestor jutro nas odwiedzi bo na Konopnickiej dzisiaj wielkie sprzątanie.

  Odpowiedz
 9. Mieszkaniec

  Ktoś się dowiedział, że będzie minister i nagle zarządził wieczorne sprzątanie.

  Odpowiedz
 10. Jarzy

  Ja staram się do oceny burmistrza podchodzić obiektywnie, chwalę go za kosze na śmieci, ciekawe pomysły z parkingami, ale jest jeden problem. Kiedy te pomysły (oprócz koszy), staną się faktem a nie pomysłami? Na razie niewypałów jest więcej: nieodebrany bubel jakim jest gimnazjum nowe, wybór firmy remontowej szkoły nr 2 bez sprawdzenia jej wcześniej, masakryczne donice na Falandysza itp

  Odpowiedz
 11. Radzyminiak

  JA jestem ciekaw gdzie ta firma powstanie? Przy Coli? jeśli tak to tragedia. Centrum radzymina miało być odkorkowywane a jest wprost przeciwnie. Tak jak pisze mój przedmówca, pomysłów jest dużo, ale efektów brak.

  Odpowiedz
 12. Do Jęrzy

  Mnie zastanawia jedna wielka manipulacja. Na Facebooku na początku kadencji była napisana informacja o tym, że kosze będą ponieważ znalazły się w magazynie, a potem zostały kupione nowe. Wszyscy myśleli, że mamy bezsensowną sytuacją w której ileś tam koszy leżało kilka lat a tak naprawdę prawdopodobnie trzeba było je kupić.

  Odpowiedz
 13. Waldi

  po za drogami które są potrzebne to fakt, nie robi nic co deklarował. Na razie chwali się drogami i jakimiś bzdurami bez sensu na fb, tak jak jego poprzednik, tylko tamten robił to raz na rok w biuletynie. Ten robi co kwartał na błyszczącym papierze za nasze podatki. No ale Pan doradca przecież musi coś robić. Autor dobrze powiedział ma parcie na szkło, ale żeby aż tak i każdą bzdurą. Dobrze że jeszcze sobie foty nie pstryknął na czyszczarce chodników. Żenada,

  Odpowiedz
 14. Ewa Wójcik

  Jestem wysoce zniesmaczona tą stroną, a szczególnie obrzydliwymi anonimowymi pomówieniami w stronę Burmistrza Chacińskiego i wielu Radnych. Ciekawa jestem, ilu z Was miałoby odwagę napisać takie rzeczy pod swoim własnym nazwiskiem? Anonimowe fora już wyginęły, a zostały same gadzinówki. Wstydźcie się, autorzy (nie umiejący zresztą pisać) z Bożej łaski.

  Odpowiedz
  1. jeszczeWolneSłowo

   Który to komentarz zawiera takie pomówienia ? Przeczytałem wszystkie wyżej i jakoś się nawet nie domyślam. Chce Pani zlikwidować ostatnie miejsce, gdzie mieszkańcy mogą się jeszcze swobodnie wypowiedzieć ? Niepokorni dawno już zostali wyrzuceni z forum na FB. Teraz tam same pozytywne komentarze. Prasa to teraz oświatowo propagandowe pisemko pt Radzyminiak, gdzie propaganda sukcesu za publiczne pieniądze, że się czytać nie da. Twórczość socrealistyczna. Zero obiektywizmu, a błędów było jest wiele. O żadnym nawet się nie wspomina. Wstyd pisać w czymś takim. Ośrodek Propagandy i Kultury (OPiK) już nie na Komunalnej a na placu Kościuszki. Dziwi się Pani, że ludzie nie piszą tutaj pod nazwiskami? A po co im to ? Żeby im lokalna władza złośliwości robiła ? Sądząc po przypadku Pana O., któremu podniesiono celowo sąsiednią i gminą działkę i teraz musi się upominać o swoje w inspektoracie budowlanym, to trzeba się teraz pilnować żeby nawet osobom postronnym nie mówić, co się myśli, bo to mała mieścina. Zaraz doniosą komu trzeba i zaczną się represje. Poprzednik to był anioł w porównaniu z tym. Oby do wyzwolenia.

   Odpowiedz
 15. Ewa

  do Ewa Wojcik, co mamusiu burmistrza!! wstydź sie, że takie coś wychodowalaś (pozbawione szacunku do ludzi). Wstydź się!.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.