ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

9 Comments

 1. Rafal

  Dlaczego mamy tylko 3 odpowiedzi? Taki sondaż to naciągane głosów bo jasne że ktoś kto nie chce jakichkolwiek zmian wybierze powiat Radzyminski bo innego wyboru nie ma.

  Odpowiedz
 2. rek

  Komentarze znikome . Cos mi sie wydaje, ze wiele osob nie wie, ze to portal znowu dziala. Ankieta na teraz: 35 osob zaglosowalo. Dyskusji w zasadzie brak.

  Odpowiedz
 3. Mieszkaniec

  Ciężko głosować ponieważ jestem za likwidacją powiatów

  Odpowiedz
 4. rek

  W tym roku na FB Forum Radzymin siano panikę smogową. Skąd się to bierze ? Przeciez dawniej gazu w Radzyminie w ogole nie bylo, ale wtedy nie narzekano na ‘smok’. http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/116724,histeria-z-powodu-smogu-kto-ja-wywoluje-i-dlaczego

  Odpowiedz
 5. Radzyminiak

  Jestem oburzony listem Pana Burmistrza. Jako rodowity Radzyminiak nie podpisuje się po tym śmiesznym listem.

  Odpowiedz
 6. Anonim

  Propaganda obecnego burmistrza, który nic nie robi dla swoich mieszkańców i jest nie przyjazny na krytyki pod swoim adresem.

  Odpowiedz
 7. rodzic

  SMS wysłany do dzieciaka z gimnazjum nr 1 mistrzostwo

  Odpowiedz
 8. Radzyminiak

  Ciekawe co się stało? Burmistrz na początku był przeciwny powołaniu powiatu a teraz zmienił zdanie. Szkoda, że nie konsultował tego z innymi gminami. Wypowiedz wójta Klembowa doskonale przedstawia naszego burmistrza. Do nie dawna panowie się kumplowali. Najwyraźniej Wójt Klembowa dobrze już poznał naszego włodarza.

  Odpowiedz
 9. Krzyś

  Schyłek kadencji liczy, że zostanie starostą

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.