ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

2 Comments

  1. Mieszkaniec

    Przykrycie rowów przy tej ulicy to jedno wielkie nie porozumienie. Pomiędzy ulicą Maczka a Polną oraz Armii Krajowej jest mnóstwo terenów do zabudowy. Głęboki rów przy ulicy Maczka powinien zostać aby odprowadzać wodę z tego terenu. Chodnik z jednej strony w zupełności by wystarczył. Nie wiem czy na siłę na każdej ulicy potrzebna jest nam ścieżka rowerowa.

    Odpowiedz
  2. Łysy

    No tak ul. Maczka ważna, a ulica Polna dalej zasyfiona. Rów, który był został zmieniony w rów z e żwirem i drenami, które zostały zniszczone, bo soraya robiąc parking dla swoich pracowników nie pomyślała o tymczasowym parkingu. Stawiali gdzie chcieli nie mówiąc o sprzęcie drogowym jak robiona była kanalizacja. Jak bajoro było to tak jest nadal, ale rowu dalej nikt nie pociągnął w stronę Cegielni, a tam jest rów przeciw burzowy. Może za 100 lat ktoś się w końcu weźmie i za drogę.

    Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.