ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

3 Comments

 1. Piotr

  Jeśli okaże się, że Lancer jest leciwy to chciałbym mieć tak stary samochód. Swoją drogą jest możliwość skontrolowania używania samochodów po za godz. pracy. Raz widziałem urzędowe auto w niedzielę, więc trochę dziwne.

  Odpowiedz
 2. n

  “Flota”, hmm. Urząd ma flotę jak jakaś korporacja ! Myślę, że pracownicy urzędu zapomnieli że nie pracują w korporacji i nie wydają zarobionych przez nią pieniędzy, a te które które przymusowo od nas ścigąją.. Nowe samochody oprócz lepszego samopoczucia używających je osób nie przyniosą kompletnie nic. Nikt z nas nie prowadziłby tak domowego budżetu, ale wydawać cudze pieniądze jest łatwo. Trudniej je zarobić.

  Odpowiedz
 3. Arcus

  A czego sie dziwic. Przecież to miał być korpourząd. Korpo organizacja (miało być ISO ). Teraz tylko zostało Korpo samochody dla Korpo menadżerów i może jeszcze Korpo wynagrodzenia. Bogata gmina.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.