ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

6 Comments

 1. SzatPan

  już widzę mieszkańców Jadowa czy Strachówki grzejących ok 40-50 do Radzymina do urzędów powiatowych. Sądzę, że te miejscowości zostaną wchłonięte przez powiat wyszkowski. Poświętne też daleko. Słabo to wygląda. Jak w piosence: “Ni to miasto, ni to gmina, wciąże te same gl..pie ryje, gdzie ja żyję”. Do Warszawy nas wzieli, pewnie jesteśmy zbytnie wieśniaki, a do Wyszkowa to my za bardzo miastowe so. Dla naszych władz samorządowych to trzesienie ziemi, a już pozapuszczali korzonki.

  Odpowiedz
 2. SzatPan

  W ogóle to żadnych powiatów być nie powinno. Polska to kraj, gdzie uczciwie pracujący utrzymują zgraję darmozjadów na Państwowych grzędach. Już 440 tys urzędników musimy wykarmić. W 89tym było ich 169 tys. Dla porównania: nasza obecna armia to ok. 30 tys zolniezy, reszta wojska siedzi przy biurkach. To na to wszystko idą nasze podatki. Na kolejne urzędy-grzędy. Na pociotków stryków, którzy sami pieniędzy nie potrafiąc zarobić, więc pasożytują na zdrowym ciele społeczeństwa i się w urzędach pozatrudniali. Wobec tego wszystkiego, mało istotne jest w jakim organiźmie pasozytniczym sie znajdziemy. Teraz, żebyśmy się tego garbu pozbyli i popędzili ich wszystkich do uczciwej pracy, to rewolucję musielibyśmy zrobić. Sami się od żłobu odstawić nie dadzą. Postulaty: ograniczyć posłów do 50-100. Senat OUT. Powiaty OUT. Sejmiki wojewódzkie OUT. DURNE PRAWO DO OUT. Urzedasy do redukcji. Dopłaty UE OUT. UE out. Nie trzeba być w UE żeby być w Schengen (Norwegia, Szwajcaria). Chcesz pieniedzy – zarob a nie wyciagaj lape po nie swoje. Podatki w dół. Szkoły, służba zdrowia, emerytury, wojsko w górę. Pieniadze na to z etatów pozwalnianych urzedasow. Do obsługi nie usuniętych przepisów automaty. Trzeba przywrocic kontrole na pieniadzem. Opodatkowac markety i zagraniczne firmy w Polsce. Cła na towary z zagranicy. Niech produkuja w Polsce, jak chca tu sprzedawac, niech tu ludzi zatrudniaja. Wlasna narodowa karta kredytowa nie placenie Mastercard i Visa (jak Danske Kort) zintegrowana z dowodme osobistym, prawem jazdy, identyfikacja do ubezpieczen. Zamiennie z aplikacja na telefonie. Za pomoca narodowych kart mozna przyciac zagraniczny sektor bankowosci i marketow i miec kase z ich dzialnosci.

  Odpowiedz
 3. SzatPan

  W takich sytuacjach, gdzie: miejscowość do Warszawy nie pasuje i nie została zaproszona do planowej metropolii,na powiat za mało gmin wokół, reszta za daleko, zostaje trzecie wyjście: dołączenie do powiatu wyszkowskiego. Sądzę, że właśnie tak się to skończy.

  Odpowiedz
 4. m

  Podkowa Leśna też pominięta. Prosimy bardzo o wcielenie Radzymina do Warszawy. Radzymin za długo był niezależnym miastem. Nie chcemy mieszkać w mieście Radzymin, bo się źle kojarzy (radzę omiń). Wolimy mieszkać w mieście Warszawa i dzielnicy Radzymin. No i tramwaj 13tka pod dom poproszę. Ceny mieszkań w Radzymienie były tańsze, a teraz zrobimy tu Warszawę i od razu będzie drożej. Młode pokolenie pokażcie, co potraficie.
  https://www.wprost.pl/kraj/10041387/Twierdzi-ze-napisal-ustawe-nie-wie-ile-jest-w-niej-artykulow-A-o-Podkowie-Lesnej-zapomnial.html

  Odpowiedz
 5. Magda

  Radzymin we własnym małym i biednym powiecie albo Radzymin na doczepkę do Warszawy albo Radzymin do Wyszkowa ? Żadno rozwiązanie nie jest dobre.
  Czy dożyjemy czasów, kiedy Radzymina nie będzie w ogóle i po kilkuset latach istnienia zostanie dołączony Warszawy ?

  Odpowiedz
 6. Rodzic

  Szanowna pani radna zapomniała chyba, że historię tego, kiedy Radzymin był powiatem może sobie właściwie każdy znaleźć w internecie. Bardziej interesuje mnie, co Pani, jako radna zrobiła dla Radzymina. Bardzo proszę o konkrety. Ma Pani teraz duże możliwości i dobrze jest wiedzieć, jak zostają wykorzystane. Jak na razie oprócz zorganizowania spotkania z panią wiceminister edukacji, aby wspierać durną i przygotowaną w pośpiechu reformę, nie widzę Pani aktywności.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.