ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

5 Comments

 1. Krycha

  Kompromitacja

  Odpowiedz
 2. Genowefa

  Pełen żalu post pana Burmistrza na FB podsycający wzajemną nienawiść rodziców między szkołami jest głęboko niestosowny. Skoro Pan Burmistrz był pewien, że wszystko w tej szkole jest w porządku, sam powinien wezwać Sanepid i być wtedy z pewnością przed rodzicami, którzy w trosce o swoje dzieci tego dokonali. Panie Burmistrzu, nie ma Pan prawa na nikogo się obrażać, ani kwestionować opinii i zaleceń Sanepidu. Pan jest temu wszystkiemu winien, ponieważ Pan jest organem prowadzącym. O swoich fochach proszę szybko zapomnieć, wziąć się w garść i przede wszystkim z pokorą przeprosić rodziców i nauczycieli, którzy w przerwie świątecznej pracowali, aby dzieci mogły wrócić do szkoły. Powinien Pan również przeprosić rodziców i nauczycieli ze szkoły nr 1. Przeprosić, ukorzyć się, przyznać do błędu, a nie podsycać i tak gorący już konflikt. Nie wszyscy mieszkańcy Radzymina dają się nabrać na Pana gierki. W Radzyminie mieszkają też mądrzy ludzie, a za bałagan ze szkolnymi przeprowadzkami odpowiada Pan, a nie rodzice, którzy wezwali sanepid.

  Odpowiedz
 3. Robert

  Kompletna kicha. Dobrze ze jeszcze tylko rok bedzie Burmistrzem.

  Odpowiedz
 4. 2017

  Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci… Dzieci bawią się w budowanie szkoły. Zbytek odwagi i zero powagi.

  Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.