ad
Miejsce na twoją reklamę

Podobne artykuły

Redakcja radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Dodając komentarz zgadzasz się z warunkami regulaminu

One Comment

  1. Czytelnik

    „Dochody gminy planowane są w wysokości 113 880 455 mln złotych. Wydatki gminy ustalone zostały na kwotę 122 186 770 zł. ” – chyba złotych nie mln. Czyli deficyt to 9 mln złotych. Koszt obsługi długu 880 tyś. Ale rocznie ? Poważnie ? Jeśli tak, to niezła masakra. Czy ja dobrze pamiętam, że obecni rządzący doszli do władzy krytykując zadłużanie gminy przez poprzednie władze ? Myślę, że bardzo dobrze pamiętam. Czemu zatem nie rodzi im się w głowach jakaś refleksja, a jedynie potrzeba wprowadzania cenzury na FB ? Może dzieje się tak dlatego, że zazwyczaj ludzie obawiają się tego, że inni będą czynić tak samo, jak oni czynili. Tymczasem mieszkańcy dostali już po kieszeni znacznymi podwyżkami wywozu śmieci i wody miejskiej. Taka polityka ma przełożenie na ich budżet domowy. Czy nasi radni sprawują jeszcze funkcje kontrolną na zarządem gminy ? Bo myślę, że nie całkowicie jej unikają, a ponoszą za to odpowiedzialność.

    Odpowiedz

Odpowiedz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

(c) INFOMEDIA24 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.